תאריך ושעה
 

 

 

האם אתה מבצע פעולות לשימור לקוחות ?
[תוצאות]

 

יועץ מס מייצג למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, מנהל חשבונות בעל וותק מעל 20 שנה, חבר הנהלת בלשכת יועצי המס  בסניף פ"ת ובעל ניסיון רב כחשב בחברות.  

גדעון חקק, יועץ מס ומנכ"ל חברת
גדעון חקק
 חשבונאות שיווקית ומיסים

גדעון חקק- מפתח שיטת ה"חשבונאות השיווקית" המשלבת עבודת ייעוץ מס וחשבונאות קלאסית, עם ראיה מערכתית מודרנית ומתקדמת של קריאת המפה הפיננסית לטובת ניהול השיווק, השירות והמכירות של העסק.

"לאחר שנים רבות בהן עבדתי הן כשכיר בתפקיד מנהל חשבונות ראשי במטה חברת הכשרת הישוב בישראל בע"מ והן כבעל משרד לייעוץ מס ושירותי הנהח"ש לעסקים וחברות, ולאחר שעברתי הכשרה שיווקית בקורסים והשתלמויות רבות, הבנתי כי בכרטסת ה"טכנית" של הנהח"ש טמון מידע וידע רב היכול לסייע לבית העסק לשמר לקוחות ואף להגדיל מכירות.

על סמך ניסיוני והידע שרכשתי, פיתחתי מודול מיוחד שמעניק כלים שיווקים המבוססים על מסד הנתונים הנמצא בכרטסת הנהח"ש ומסמכי השיווק שהעסק מפיק.

כיום יכול כל בית העסק הפונה לקבל ממני שירות, לקבל נתונים המאפשרים לו לנהל את מערך המכירות ללקוחותיו ולשמור על קשרי לקוחות ברמה גבוהה תוך ניצול מערכות מחשב הקיימות בהנהח"ש וזאת ללא צורך בהקמת מערכת ניהול לקוחות, גיוס כוח אדם נוסף והשקעת מגוון משאבים.

הצלחת הלקוחות היא ההצלחה שלי, ולכן אעשה ככל שביכולתי על מנת שהעסק יגיע להצלחה המיוחלת.
שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, יסודיות, מקצועיות, ידע נרחב וקשרים אישים, בשילוב אנושיות ואכפתיות. את כל אלו הנני מעמיד לרשות לקוחותיי."

 


Go Back  Print  Send Page 

לקבלת הידיעון העסקי בדואר אלקטרוני, הרשם/י לרשימת התפוצה

להרשמה